הלב היהודי: עצומה למען חקיקה מיידית נגד ייצוא צבאי למדינות רצחניות כמסקנה ראשונה ממחלת הקורונה

1."אם אין אני לי, מי לי?" 
לפני התפרצות הקורונה, כך התנהגנו - רובנו. אך מאז, אנחנו לומדים להבין שאין זה מספיק כדי לחיות את חיינו. 
 
2. "וכשאני לעצמי, מה אני?". 
מה אני שווה שאני חי רק בעולמי הצר. יש נגיף שהתחיל עם אדם אחד, אי שם בסין ועכשיו הוא מפחיד ומתפשט בעולם כולו. הגיע הזמן להפנים שכולנו חלק ממשפחה אחת. 
 
3. "ואם לא עכשיו, אימתי?" (אבות א')                                                                                                 
אנחנו, אזרחי ישראל החתומים מטה, דורשים שהצעד הראשון של ממשלת ישראל וכנסת ישראל תהיה לאסור רטרואקטיבית כל ייצוא צבאי (אימונים, אמל'ח, סייבר, ומערכות מעקב) ממדינת ישראל למדינות שמבצעות הפרות אכזריות של זכויות אדם ו/או פשעים נגד האנושות.
 
כמו כן, כפי שאברהם אבינו אמר למלך סדום - "אם מחוט ועד שרוך נעל," בכך ביטא את סלידתו מלקבל אגורה ממלך שייצג תרבות של גזל אונס ורצח. כך, גם אנחנו לא מוכנים להתפרנס מרוצחי המונים כמו נשיא דרום סודן או רמטכ'ל מיאנמר ואחרים.
לא נהיה שותפים ביצירת סבל וגהינום בוויאטנם, קמרון, קונגו, בורונדי, דרום סודן, מיאנמר, הונדורס, פיליפינים ועוד.
 
לכן, אנו דורשים  - שחקיקת החוק תאסור רטרואקטיבית ייצוא צבאי / ביטחוני למדינות רצחניות. ובנוסף תכלול פיקוח עצמאי ושקוף. הגיע זמן להפנים שכולנו משפחה וכולנו נבראנו בצלם אלוקים.

חתימה על עצומה זו

By signing, I authorize אלי יוסף to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


או

תקבל מייל עם קישור לאישור החתימה. על מנת לוודא שתקבל את המיילים שלנו, הוסף את info@atzuma.net לרשימת אנשי הקשר שלך או לשולחים ונמענים בטוחים במייל.

שים לב, לא תוכל לאשר את החתימה שלך באמצעות מענה להודעה זו.
פרסום ממומן

נפרסם עצומה זו ל 3000 אנשים.

למד עוד...