קריאה דחופה לתיקון הליקויים במגרש הכדורסל במעוז אביב

Xnip2022-07-01_13-37-14.jpg

בימים אלו נערך ״שיפוץ״ (החלפת גדר) של מגרש הכדורסל בשכונת מעוז אביב ברחוב קדש ברנע 17.

״שיפוץ״ זה נערך כמספר חודשים לאחר ״שיפוץ״ אחר שבו שונה מגרש הכדורסל למגרש כדורגל והוצבו עמודי כדורסל גבוהים במיוחד. כל השיפוצים נעשים ללא שום התראה מראש לתושבים באמצעות שלט או עדכון ועד השכונה הפעיל.
 
כואב הלב לראות איך מגרש נהדר ושוקק חיים הופך לעיי חורבות שזור במפגעי בטיחות בגלל עבודה רשלנית ותכנון תמוהה.
 
הגדר החדשה, מלאה בפינות חדות ומסוכנות, ניתן לחשוב שנבחרה ממפרט של בית סוהר.
ההתקנה שלה מבוצעת כלאחר-יד, ללא שום גימור וליטוש, ממתינה לילד/ה הראשון שילכד ויפצע בה.
גם צבעה האפור כנראה מתאים לאזורים בנויים במרכז העיר ולא למרחב ירוק כמו בשכונת מעוז אביב - למשל בפארק הירקון ישנה גדר חדשה וירוקה. נראה שלא הושקעה שום מחשבה במרחב ובנראות שלו.
 
IMG_2683_2.png 
 
בשבועות האחרונים בהם השיפוץ מתנהל, לא נצפתה בשטח אף דמות סמכותית/אחראית שניתן היה לפנות אלייה כדי לקבל אינפורמציה לגבי הפעילות והתוכנית, ואף לא הוצב שום שילוט לגבי טיב העבודות ומי הקבלן/המפקח עליהן!
 
משטח המגרש עצמו התמלא מפגעים עקב הטרקטורים והכלים ההנדסיים שעבדו עליו, הוא כבר אינו מיושר ומוחלק ועכשיו ילדים שיתרוצצו בו / יסעו על גלגליות / וכו נמצאים בסכנה להתהפך וליהפצע.
 
IMG_27081.png
 
התרשמות מהאופן בו בוצע הגמר מהשיפוץ הקודם בו הוחלפו השערים והסלים, מעורר חשש שגם הפעם, המגרש יישאר כמו מפגע בטיחותי לאחר סיום העבודות. (הושארו רווחים בין הבטון המקורי למלט החדש, קורות ברזל נוסרו באופן מרושל לגובה הקרקע בלי מילוי וליטוש, לא בוצעה צביעה בחומר מונע החלקה כראוי למגרשי ספורט על החלקים שטופלו ועוד)
 
Untitled-14.png
 
יתרה מזו, הגדר החדשה נבנתה עם שער כניסה אחד בלבד לעומת שלושה שהיו בקודמת - מה עומד מאוחרי הבחירה המשונה הזו לאטום את המגרש כמעט מכל הכיוונים - ואם זה לא מספיק, אז בנוסף הדלת מוקמה בצד המזרחי - ליד הכביש ובצד המרוחק מגן המשחקים, היכן שההורים נמצאים להשגיח על הילדים, כמה מוזר!
 
תושבי מעוז אביב החתומים מטה דורשים:
תיקון שלל ליקויי הבטיחות
הוספת פתחים מצפון וממערב
שיקום של רצפת מגרש הכדורסל
צביעת/החלפת הגדר לגדר ירוקה תואמת את הסביבה
לעבוד בתאום עם ועד השכונה או לפחות להציב שילוט טרם השיפוץ הבא

 


ליאור בן חורין    צור קשר עם יוצר העצומה

חתימה על עצומה זו

By signing, I authorize ליאור בן חורין to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


אופרסום ממומן

נפרסם עצומה זו ל 3000 אנשים.

למד עוד...