ליכודניקים חדשים מתנערים מהקריאה של ליאור מאירי

 

לכבוד

* נציג הליכודניקים החדשים ברשימת הליכוד לכנסת ה-21 (מקום 47 ברשימת הליכוד לכנסת), ניר הירשמן

* מועמדי הליכודניקים החדשים בפריימריז לרשימת הליכוד לכנסת ה-21, יניב טוירמן, אסף רותם ודן קלארמן

* חברי הוועדה המנהלת של מטה הליכודניקים החדשים, עדי אגסי-שפיר, מוטי יניב, מי-רב סיטון, ענבל סמט ואורי קופפרשמיד

* חברי המטה של הליכודניקים החדשים

אנו החתומים מטה, חברי מטה לשעבר, פעילים וחברים בקבוצת הליכודניקים החדשים, איננו מוכנים להיות מזוהים עם קריאתו של ליאור מאירי – ממייסדי הקבוצה, חבר מטה בליכודניקים החדשים (בחופשה, לטענתו) ומועמד הליכודניקים החדשים בפריימריז לרשימת הליכוד לכנסת ה-21 – שלא להצביע לליכוד בבחירות הקרובות לכנסת ה-22.

ליאור מאירי הוא איש רב זכויות, שפעל רבות על מנת לשפר את תנועת הליכוד, אולם קריאתו האחרונה, המנוגדת באופן מפורש לחוקת הליכוד, מציבה אותו באופן ברור מחוץ לגבולות התנועה וכמי שאיננו יכול, לעת הזאת, להיות מזוהה עם הלובי הגדול והמשמעותי ביותר בתנועת הליכוד.

כחברים בקבוצת הליכודניקים החדשים, איננו מוכנים בשום פנים שקריאתו של מאירי תיוחס לנו באיזשהו אופן. אנו קוראים למנהיגי הליכודניקים החדשים המנויים מעלה להתנער באופן פומבי מדבריו של ליאור מאירי, להבהיר כי דבריו מנוגדים לעמדת הליכודניקים החדשים ולקרוא לכל חברי הקבוצה לפעול בהתאם להוראות החוקה.kjbpd2qbfk68dy0nljyw.jpg


חברי מטה לשעבר, פעילים וחברים בקבוצת הליכודניקים החדשים,    צור קשר עם יוצר העצומה

חתימה על עצומה זו

אני מאשר בחתימתי ל חברי מטה לשעבר, פעילים וחברים בקבוצת הליכודניקים החדשים, להעביר את חתימתי למי שיש בידיו כוח בנושא זה.


או

תקבל מייל עם קישור לאישור החתימה. על מנת לוודא שתקבל את המיילים שלנו, הוסף את info@atzuma.net לרשימת אנשי הקשר שלך או לשולחים ונמענים בטוחים במייל.

שים לב, לא תוכל לאשר את החתימה שלך באמצעות מענה להודעה זו.
פרסום ממומן

נפרסם עצומה זו ל 3000 אנשים.

למד עוד...